Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Radmila Měsícová: Abstrakce Minimalismus

23. 1.-28. 1. / Malostranská Beseda / Malba

Do 28. 1. 2024 bude v Galerii Malostranské besedy, Malostranské náměstí 21, Praha 1 (ve 3.patře v podkroví), přístupná zajímavá výstava obrazů Radmily Měsícové: Abstrakce Minimalismus.

Radmila Měsícová se narodila v Krnově (*1979), kde žije a pracuje jako personalistka. Vystudovala Slezskou Univerzitu v Opavě.

Její obrazy jste měli možnost vidět například v rodném městě Krnov, v hotelu Cvilín, nebo nedávno otevřené Edel Gallery, ČSOB bance. Vystavovala v Praze v atriu Poslanecké sněmovny České republiky nebo na Pražské Grébovce. 

Na svou abstraktní tvorbu se soustředí nejvíce v zimních měsících, kdy se čas maličko zpomalí a naskýtá větší prostor také osobnímu zpomalení. Ctí rčení “ v jednoduchosti je krása“, a proto jí baví jednoduché motivy, které vycházejí z jejich pocitů. 

ÚvodFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Radmila Měsícová: Abstrakce Minimalismus