Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Radim Hlaváč: Duše zvířat

2. 11.-30. 11. / TwinArt Gallery / Fotografie

Do 30. 11. 2023 je v Twinart Gallery, Arbesovo náměstí 11, Praha 5, přístupná velmi zajímavá výstava fotografií Radima Hlaváče: Duše zvířat.

Už jste někdy viděli zvířata doslova pózovat do objektivu? Autor fotografií má pro Vás samé takové kousky. V dnešním online světě je tisk fotografie na plátno úplná vzácnost a my se těšíme jak se naše galerie bude pyšnit touto výstavou.

Radim Hlaváč o sobě píše:

Fotografováním přírody a hlavně zvířat jsem začal v roce 2016. Nejprve jsem navštěvoval workshopy s focením zvířat v lidské péči, kde jsem pozoroval ostatní fotografy jak to dělají. Měl jsem štěstí na super lidi,kteří se neváhali podělit o své zkušenosti a dali mi hodně cenných rad. Postupně jsem začal vyhledávat a fotit zvířata ve volné přírodě. Převážně fotím bezobratlé,hmyz a ptactvo.  Nejraději ze všeho však fotím veverky. V roce 2019 jsem poprvé poslal fotografie do soutěže Czech Nature Photo a umístil se mezi třemi nejlepšími v kategorii ptactvo volně žijící. Rok 2019 byl pro mne zlomový a to tím,že si mne  firma Olympus vybrala jako svého ambasadora pro Českou republiku, což jsem s radostí přijal. S technikou od Olympusu fotím od samého začátku a jsem s ní velmi spokojen. V roce 2020 a 2021 byly mé fotografie zvířat vystaveny v mnoha galeriích po celém světě.

https://www.radimhlavacphotography.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Radim Hlaváč: Duše zvířat