Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Radek Andrle: Harmonia

11. 11.-10. 12. / Knupp Gallery / Socha

Do 10.12.2015 bude v Alex Art Gallery, nově Knupp Gallery, Švábky 2 / 52, Praha 8 – Invalidovna, přístupná zajímavá výstava soch a plastik Radka Andrleho: Harmonia.

Radek Andrle, sochař figury i abstrakce, využívající ve svých pracích od dřeva přes sádru až po kompozit barevných kovů – vám představí nové plastiky z letošního roku. Autor plynule navazuje na předcházející cyklus Femme Fatale. Na výstavě uvidíte plastiku od menších rozměrů až po nadživotní ztvárnění.

Radek Andrle se narodil 24.12.1976 v Praze. V letech 1991 – 1995 vystudoval Soukromou mistrovskou školu uměleckého designu v Praze, obor sochařství. Mezi lety 1995 až 2011 působil jako odborný asistent v ateliéru ak. sochaře Olbrama Zoubka. V letech 2005 a 2010 se zůčastnil sochařských symposií „Džbán“ v Hředlích u Rakovníka a „Seník“ na farmě Hlubočec u Hradce nad Moravicí. Samostatně vystavuje od roku 2003. Tvorba Radka Andrleho se vyznačuje neustávajícím zájmem o lidskou postavu. Spolu s rodinou žije a pracuje v Praze.

http://www.alexartgallery.eu/index.php/category/radek-andrle-sochy-kov-cement-na-prodej-v-galerii-praha/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Radek Andrle: Harmonia