Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž putovní výstavy Most mezi námi

Jenom do 15.9.2017 bude v Atriu Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, Sněmovní 4, Praha 1, přístupná v úředních hodinách výstava Most mezi námi (s sebou je nutné mít doklad – OP nebo pas).

Hlavním cílem a myšlenkou projektu „Most mezi námi“ je upozornění na postavení seniorů v dnešní společnosti. Na to, že senioři jsou přirozenou součástí našich životů. A nemají být odsouvání někam „na její okraj“.

Na to, že senioři svůj podíl společnosti již řádně odvedli, a proto si nyní zaslouží prožívat své životy naplno, spokojeně a v klidu s veškerou péčí, kterou potřebují. Že si zaslouží život skutečně prožívat ne v něm jen přežívat.

A také upozornit na fakt, že všichni stárneme a jednou budeme potřebovat stejnou péči, jako dnešní senioři.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž putovní výstavy Most mezi námi