Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž prodejní výstavy Petra Ptáčka – Kouzlo techniky

Do 31.3.2018 bude v prostorách výstavní síně na chodbě Galerie Art Mozaika, Politických vězňů 8, Praha 1, přístupná výstava obrazů a kreseb Petra Ptáčka – Kouzlo techniky. Vstupné: volné, otevřeno po – pá: 10 – 18 hod.

Petr Ptáček (*1965)

Malíř, ilustrátor a grafik. Od roku 1991 žije a pracuje v Praze.

 

Tvoří v malbě, kresbě i umělecké grafice. Maluje akrylem a olejem, v grafice užívá hlavně techniku litografie, kterou vznikly desítky volných grafických listů, ex libris a novoročenek. V grafických listech ztvárňuje magický svět techniky a lidí. Kresbu koloruje akvarelem, nebo tušemi, vedle volných kreseb realizoval knižní ilustrace, užitou malbu a grafiku. V současné době také návrhy na poštovní známky. Jeho obrazy a grafické listy jsou v galeriích a soukromých sbírkách po celé Evropě.

Grafické listy jsou zařazeny v přímé nabídce.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž prodejní výstavy Petra Ptáčka – Kouzlo techniky