Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž prodejní výstavy cínovaných šperků REMI

Do 30.6.2016 bude v Art Space, v podzemí domu Řetězová 7, Praha 1, v době programů přístupná prodejní výstava cínovaných šperků bruntálské šperkařky REMI.

Přijďte se podívat na snoubení kovu, polodrahokamů, drahých kamenů, keramiky a skla ve špercích, jimž nezaměnitelnou originalitu a duši vdechuje Renata Mguni.

Šperky REMI:

Zabýváme se cínovanými šperky, kameny a hand made, provádíme i kurzy cínování. Drobný prodej kamenů, pomůcek a doplňků k cínování a šperkařské práci.

https://www.facebook.com/remisperky/

http://remi-sperky.webnode.cz/

Součástí vernisáže byl koncert mnoha interpretů, jako jsou Martin Miki Zábranský, Jitka Morávková, Honza Jícha, Ježíšek Všudespal, Jiří Šámal, Tomáš Zatto, Jan Ostrov, Foxies on the Roof a Renata Mguni.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž prodejní výstavy cínovaných šperků REMI