Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž privátní výstavy Jirky Housky: Z očí do očí

24. 11.-9. 12. / Knupp Gallery / Malba

Do 9.12.2016 bude v Knupp Gallery, dříve Alex Art Gallery, Švábky 2 / 52, Praha 8 – Invalidovna, pro vážné zájemce a pouze po předchozím telefonickém objednání přístupná zajímavá výstava obrazů Jirky Housky: Z očí do očí.

MgA. Jirka Houska…
…narozen 1985 v Praze. Studoval střední Výtvarnou školu Václava Hollara a na Akademii výtvarných umění v Praze, v ateliéru prof. Zdeňka Berana. Věnuje se především figurální malbě a to nejvíce portrétům. Mezi jeho časné náměty patří i krajina, ale občas i sci-fi výjevy, či tajemná a vědě neznámá zvířata, což souvisí s jeho zájmem o přírodní vědy, především paleontologii a kryptozoologii. Od roku 2013 je zastoupen ve sbírce Národní Galerie.

www.jirkahouska.cz

www.alexartgallery.euFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž privátní výstavy Jirky Housky: Z očí do očí