Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Pop-Up Galerie autorského šperku Září ve Veletržním paláci

Do 27.9.2015 bude v malé dvoraně nad knihkupectvím Veletržního paláce Národní galerie, Dukelských hrdinů 47, Praha 7, přístupný prodejní Pop-Up Galerie autorského šperku Září.

O koncepci výstavy se postarala kurátorka a šperkařka Eliška Lhotská, která přizvala ke spolupráci studenta AVU Ondřeje Vicenu. Září, jako nezávislá platforma pro současný šperk, představí své balancování na pomezí užitého a volného umění i nový projekt ko-lektiv, ko-lekce, ko-lektor. V rámci něho vytvořili šperky vybrané osobnosti výtvarného umění – Richard Loskot, Mark Ther, Zdeněk Lhotský, Michal Cimala, Čestmír Suška, Jakub Berdych – nebo respektovaní teoretici Veronika Ruppert a Adam Štěch, a vznikla tak unikátní sběratelská kolekce.

https://www.facebook.com/galeriezariFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Pop-Up Galerie autorského šperku Září ve Veletržním paláci