Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž: Polaroidy Davida Tureckého

31. 5.-1. 9. / Polagraph / Fotografie

Do 1.9.2016 bude ve fotografickém obchodu a galerii Polagraph, Husinecká 14, Praha 3, zdarma přístupná výstava Polaroidy Davida Tureckého.

David Turecký, jeden z předních českých portrétních fotografů, bude od 31. května vystavovat svoje polaroidové snímky v galerii Polagraph. Fotografuje pro hlavní české magazíny a časopisy a proto na Davidových snímcích uvidíte známé osobnosti z mnoha oblastí, ať už kultury a umění, byznysu, vědy či politiky. Každá fotografie existuje v jediném exempláři a je doplněna podpisem portrétované osobnosti.

Výstava se odehraje v prostorách galerie Polagraph, které David dobře zná, protože sdílí stejný prostor jako Davidův ateliér, kde část těchto fotografií vznikla.

www.polagraph.cz
www.groveproductions.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž: Polaroidy Davida Tureckého