Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Petra Švecová: Dočasná ztráta paměti

Do 3.8.2017 bude v Galerii Nativ, Bělohorská 92, Praha 6, přístupná výstava obrazů Petry Švecové: Dočasná ztráta paměti. Otevřeno je od pondělí do čtvrtka mezi 13:00 a 18:00. Všechny ukázky z výstavy a fotky z vernisáže: Petr.

Tváře, místa, situace. Neustálý proud, obraz za obrazem. Prvotní okouzlení mizí, vše, co bylo ještě před chvílí důležité, je zapomenuto v jediném okamžiku. Vše pomalu splývá v jeden nekonečný proud. Dočasná ztráta paměti. Probleskující se obrazy se spojují, aby z nich vyvstal nový obraz.

Petra Švecová studuje Akademii výtvarných umění v Praze (M. Knížák, V. Kokolia, V. Skrepl). V roce 2016 absolvovala stáž na Hochschule für Bildende Kunste v Drážďanech (Wolfram Adalbert Scheffler). Vedle malby se věnuje fotografii, videím a site specific instalacím.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Petra Švecová: Dočasná ztráta paměti