Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Petra Černocká: Saxana 70 (report ve snížené kvalitě)

25. 11.-30. 11. / Galerie 1 / Film

Už jen do soboty 30.11.2019 bude v Galerii 1, Štěpánská 47, Praha 1, přístupná výstava Petra Černocká: Saxana 70. Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Honza na mobil (omluvte prosím sníženou kvalitu). V sobotu je otevřeno jen 10:00 – 14:00.

V průběhu posledních měsíců vznikla unikátní kniha s názvem SAXANA 70 – V hlavní roli zpěvačka Petra Černocká, jejíž obálka vychází z originálního a retro filmového plakátu k filmu Dívka na koštěti.

Zcela unikátní publikace odhaluje příběhy, zážitky ze života a také nespočet fotografií a dalších věcí, které Černocká dosud nezveřejnila.

Výstava zahrnuje autorskou malbu Petry Černocké. Autorka maluje nejen na plátno či kartony, ale třeba na židli, komodu, nebo svoji první kytaru.

Na výstavě najdeme jak zpěvaččiny obrazy, tak i artefakty či kostýmy jak z filmu Dívka na koštěti, tak i z nové hudební komedie Saxana, kterou má nyní ve své premiéře Studio Dva, kde vystupuje Černocká v roli speciálního hosta, jenž propojí děj příběhu s tím původním, který už známe.

Zdroj: https://drby.prazskypatriot.cz/petra-cernocka-slavi-70-v-knize-a-na-vystave-odhali-dosud-neodhalene/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Petra Černocká: Saxana 70 (report ve snížené kvalitě)