Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Petr Ruffer: Čtvero ročních období v Krkonoších

Do 23.10.2015 bude v Atriu Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, Sněmovní 4, Praha 1, přístupná v úředních hodinách výstava fotografií Petra Ruffera: Čtvero ročních období v Krkonoších.

Výstava se koná pod záštitou poslanců Jany Hnykové a MUDr Jiřího Štětiny.

Autor o sobě píše:

„Jmenuji se Petr Ruffer a narodil jsem se v roce 1974 v Trutnově. Bydlím v podhůří  Krkonoš a tam také trávím dost času. Často také navštěvuji Broumovsko, kde je mnoho známých, ale i neznámých krásných a zajímavých míst kam má smysl se podívat. Vždycky jsem rád chodil do přírody, na hory, nebo jen tak do lesa. Fotit jsem začal v roce 2007, před tím jsem udělal jen několik fotek v Roháčích.

   Poslední dobou se pokouším fotit taky zvířata. Jak ve volné přírodě, tak především v zoo (Dvůr Králové, Liberec, Praha, Hodonín, Brno, Chleby, Wroclaw, Olomouc, Jihlava, Győr, Zlín, Bojnice) a v mnohých soukromých chovech.“

www.ruffer.cz

  Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Petr Ruffer: Čtvero ročních období v Krkonoších