Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Petr Ptáček: Rychlostní omezení / Speed limit

13. 10.-13. 11. / Galerie Ars Diva / Kresba

Do 13. 11. 2015 můžete v Galerii Ars Diva, Pštrossova 2, Praha 1, zhlédnout zajímavou výstavu grafik a obrazů Petra Ptáčka: Rychlostní omezení / Speed limit.

Petr Ptáček
malíř, grafik
Narodil se 16.10.1965, od roku 1991 žije v Praze. V letech 1994 – 2002 působil jako odborný asistent v grafických dílnách AVU Praha, od r. 2004 je výtvarníkem „na volné noze“. Autor se zabývá malbou, kresbou a grafikou. Maluje akrylem a olejem, v grafice užívá hlavně techniku litografie. Spolu s volnou grafikou realizoval mnoho grafických ex libris a novoročenek, např. pro Autoklub BMW nebo prodejce automobilů Toyota. Vedle knižních ilustrací vytvořil také desítky ilustrací na krabičky plastikových modelů. Jeho práce jsou v mnoha soukromých sbírkách v Evropě i v zámoří.

www.vintagecarart.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Petr Ptáček: Rychlostní omezení / Speed limit