Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Peter Erzvo Zvonár: Otvorené srdce, otvorená myseľ

Pouze do 6.4.2016 bude v Millionaire Gallery Prague, Pánská pasáž, Na Příkopě 23, Praha 1, pro vážné zájemce přístupná zajímavá výstava fotografií Petera Erzvo Zvonára: Otvorené srdce, otvorená myseľ.

Výjimečný fotograf potřebuje výjimečný prostor, kterým Millionaire Gallery skutečně je.
Exponáty, které můžete v Millionaire Gallery vidět, cítit a vlastnit, nesou příběhy osobností, které psaly dějiny. Tvorba Petra ERZVA Zvonára je jedinečná příběhem každé fotografie. Za každým snímkem leží neuvěřitelná dávka energie, lásky, přemýšlení, emocí všech druhů, ale hlavně člověk a jeho příběh. Lidé si někdy v těžkých chvílích řeknou, že nic nemá smysl. Peter vás ve své tvorbě přesvědčí, že všechno svůj smysl opravdu má. Právě kvůli této skutečnosti se Millionaire Gallery rozhodla uspořádat vernisáž pro výjimečného fotografa, jehož díla budou vystavena mezi předměty osobností, které tvořily dějiny a staly se tak nesmrtelnými.
Jak říká Peter: „Vím, že budu žít věčně, protože fotografie, do kterých jsem se vložil, nikdy nezemřou.“

http://erzvo.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Peter Erzvo Zvonár: Otvorené srdce, otvorená myseľ