Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Pavla Kroupová: Hladiny

Do 2.11.2017 bude v Norma architekti / Norma space, Podskalská 31, Praha 2, přístupná zajímavá výstava Pavly Kroupové: Hladiny.

Pavla Kroupová je absolventka pražské Akademie výtvarných umění ateliéru malby Jiřího Sopka a kresby Jitky Svobodové. Po studiu se věnovala propagační grafice, dětské ilustraci, výtvarné spolupráci s architektonickou kanceláří Ivana Kroupy a knižní grafice pro tiskárnu Karmášek. K volné tvorbě se vrátila před osmi lety díky zájmu a podpoře přátel a galeristů. Její šestá samostatná výstava je průřez prací v médiu malby a fotografie a zároveň test, jak obrazy fungují v čase, klasicky instalované v zabydleném Norma space.

Hudba na vernisáži: Ondřej Teplý
https://soundcloud.com/not-meFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Pavla Kroupová: Hladiny