Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Pavi TAire a Petra Dubjaka: Pocty City Pocity

3. 7.-31. 8. / Viniční altán / Fotografie

Do 31.8.2018 bude ve Viničním altánu Gröbovka, Havlíčkovy sady 1369, Praha 2 – Vinohrady, přístupná zajímavá výstava Pavi TAire a Petra Dubjaka: Pocty City Pocity. Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Pavi TAire vystavuje umělecké digitální grafiky a fotografie se svými texty a s texty s Roberta Křesťana,

Petr Dubjak vystavuje fotografiky o příběhu společné tvorby…

„Základními myšlenkami výstavy je vyšší míra tvořivosti na podkladě inspirujících fotografických záznamů, komplexnost děl a například odkazy k významným kulturním osobnostem a dílům, proto POCTY v názvu výstavy,“ říká Petr Dubjak, jeden z autorů výstavy.

 

Autorská dvojice si zábavnou formou pohrává s představivostí diváka. Vystavené exponáty jsou grafikami, vhodně a jemně zasazenými do fotografického pozadí, vše je doplněno lyrickým i prozaickým textem. V jedné obrazové buňce je tak skryto mnoho různorodých podnětů, které nepřímo nutí posluchače k zapojení jeho fantazie a intenzivnějšímu prožitku.

Petr Dubjak pracuje v ZETOR TRACTORS a.s. jako vedoucí designer na technickém úseku. Celkově realizoval více jak 33 výstav a uměleckých počinů. Pavi TAire, je všestrannou umělkyní, která se věnuje také psaní poezie a prózy. Ve svých dílech ráda vyjadřuje své osobní pocity a nálady.

http://www.pdsign.net/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Pavi TAire a Petra Dubjaka: Pocty City Pocity