Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Pavel Turnovský: Česání (k životnímu jubileu autora)

Do 31.8.2020 bude v knihkupectví a antikvariátu Trigon, Bubenská 3, Praha 7 (metro Vltavská), přístupná velmi zajímavá výstava Pavla Turnovského: Česání.

Otevřeno každý všední den mezi 10 a 18 hodinou.

Výstava k životnímu jubileu autora.
Pavel Turnovský (*19. 7. 1950), astrosymbolog, publicista a výtvarník surrealistické orientace. V sedmdesátých a osmdesátých letech byl členem alternativních rockových skupin Extempore, MCH Band a aktivistou Jazzové sekce. Od roku 1981 pracoval jako strážný v pražské Loretě, což mu umožnilo věnovat se intenzivně astrologii. Záhy se orientoval na humanistickou astrologii a zahájil bytové semináře, jež se staly základem pozdější astrologické školy. Bezprostředně po pádu komunistického režimu inicioval založení Astrologické společnosti ČR,byl rovněž jedním z iniciátorů znovuvzkříšení Universalie – společnosti československých hermetiků. V roce 1992 založil vlastní školu humanistické a transpersonální astrologie (Astrologická škola pro statečné).

….

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: HonzaFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Pavel Turnovský: Česání (k životnímu jubileu autora)