Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Pavel Šťastný: Arts à Table

Do 30. 11. 2021 je v příjemném podniku Bistro à Table, Mařákova 10, Praha 6 /u metra Hradčanská/ k vidění zajímavá výstava obrazů výtvarníka Pavla Šťastného: Arts à Table.

– PAVEL ŠŤASTNÝ –
Je tvůrcem log OF – Občanské Fórum, Seznam, Datart, Hospodářská komora ČR, loga českého pavilonu na Expo v Dubaji a mnoh a dalších.

Designoval šálek „Lion Tail Cap” pro primátora Prahy Jana Koukala, který dostali Jacques Chirac, Queen Elisabeth II., Prince Charles, Bill Clinton, Helmut Kohl, Michael Jackson, Rolling Stones a další.

Jeho díla jsou zastoupena v soukromých sbírkách, institucích, galeriích a museích ve světě.

Založil a spolupořádá první české Farmářské trhy na Kulaťáku a Festival ambasád Food & Culture, kterého se zúčastnilo 55 zemí z celého světa.

Výčet spousty dalších zajímavých počinů naleznete v materiálech k výstavě v bistru…

webové stránky PlechárnaFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Pavel Šťastný: Arts à Table