Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Paulina Ree, Andrea Ehret a Valentine Svihalek: Gentlemen prefer blondes

Do 18. 10. 2023 je ve Vnitroblocku, Tusarova 31, Praha 7, přístupná velmi zajímavá výstava Paulina Ree, Andrea Ehret a Valentine Svihalek: Gentlemen prefer blondes.

Tato jedinečná výstava představí umělecké vizionářky Paulinu Ree, Valentine Svihalek a Andreu Ehret, jejichž díla nás provedou fascinující cestou introspekce a imaginace. Program vernisáže zahrnuje živou hudbu, taneční a výtvarnou performance, které vás pohltí do světa těchto talentovaných umělkyň.
 
Andrea Ehret nás provede meditativní cestou přes barvy a emoce, používající světlo a stín k vytvoření harmonických obrazů, plných moudrosti východní filozofie.
 
Paulina Ree nás vyzve k zamyšlení nad normami a přijetím sebe sama, prostřednictvím svého uměleckého vyprávění o identitě, lásce a sebepřijetí.
 
Valentine Svihalek nás zase zavede do světa abstraktních výrazů, které vyvolávají introspekci a zkoumání.
 
Gentlemen Prefer Blondes není pouze výstavou, ale také intelektuálním diskurzem, který nás inspiruje k zamyšlení nad změnami v genderových rolích a společenských očekáváních. Připojte se k nám a oslavte umělecké interpretace těchto tří talentovaných žen, které spojily své kreativní vize do podmanivého kolektivního díla.
 
Pro veškeré dotazy ohledně výstavy a prodeje děl kontaktujte galerii na e-mailové adrese: galerie@dudesandbarbies.cz
 
Můžete se také spojit s umělkyněmi na jejich sociálních médiích:
Andrea Ehret: @andreacircles
Paulina Ree: @bellavalentinaart
Valentine Švihálek: @adiosalasfresas


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Paulina Ree, Andrea Ehret a Valentine Svihalek: Gentlemen prefer blondes