Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Patrik Adamec: Stuck

Do 11. 11. 2023 je ve výstavních prostorách Kampusu Hybernská 4, Praha 1, do dvora dozadu a doleva, přístupná velmi zajímavá výstava Patrika Adamce: Stuck.

Otevírací doba galerie: Po–Pá 09–21, So 10–20
Místo: C.0 HYB4 Galerie (vstup přes kavárnu) https://www.kampushybernska.cz/…/Kampus-Hybernska…

VSTUP ZDARMA
První samostatná výstava umělce Patrika Adamce po dokončení Akademie Výtvarných Umění v Praze.
 
V této site specific instalaci umělec spojí své technické a materiálové znalosti se svou jedinečnou estetikou a téměř konceptuálním myšlením.
 
Umělec je „zaseknutý“ ve své mysli, ve své práci, ve svých snech. V galerii pracuje pro prostor, který mu pomáhá popisovat cestu kterou se rozhodl jít. Zdánlivě lehký úkol se může stát vězením, bludištěm, ve kterém prožije svůj život bez nalezení východu a odpovědí. Zdánlivě stabilní začátek se změní na rutinu nestability. To pevné je v pohybu a to, co mělo dynamiku, strnule stojí v čase.
Bude konstruktér tohoto prostoru průvodcem, vězněm, nebo dokonce věznitelem?


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Patrik Adamec: Stuck