Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Ottó Szabó: Známý neznámý

Do 23.11.2018 bude ve Sklepní galerii Maďarského Institutu, Rytířská 27, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Ottó Szabó: Známý neznámý.  Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Ottó Szabó (1965) je dominantní osobou maďarského kulturního života v Košicích. Umělec, pocházející z Rožňavy se zabývá malířstvím, sochařstvím, grafikou, učením mladých talentů a tvoří sakrální a monumentální díla. V současné době vyučuje na Škole užitkového výtvarnictví v Košicích a je zakladatelem a uměleckým ředitelem Akademii Rovás, fungující již 20 let.

Výstava vzniká v rámci Dnů maďarské kultury v Praze ve spolupráci se Svazem Maďarů žijících v českých zemích.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Ottó Szabó: Známý neznámý