Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž OpenStudio7 Collective: Reaching out

26. 10.-16. 11. / Studio ALTA / Grafický design

Do 16.11.2016 bude v Hale Alta, U Výstaviště 21, Praha 7 – průchodem vedle autobazaru, přístupná skupinová výstava OpenStudio7 Collective: Reaching out.

Vystavují:

Conrad Armstrong
Luis Cerdas
Eva Červená
Julia Durgee
Marie Gourdain
Mattew Kvasnik
Saki Matsumoto
Viktor Valášek
Barbara Jagadics & Lucio Fuentes

Cíle můžou být osobní, rodinné, komunitní anebo globální; nicméně hranice mezi nimi splývají. V této výstavě kolektiv OpenStudio7 představí sérii děl, které pracují s tímto tématem a které byly podmíněné specifickými parametry. Reality statutu, genderu, rasy či věku, provokují reakce jednotlivců, kteří usilují o hledání řešení a překonání těchto omezení pomocí prostředků, které mají k dispozici.

Tyto ambice jsou nejčastěji symbolizovány sledováním sportu, jelikož tato mezinárodní skupina umělců byla vyzvaná, aby reflektovala téma v méně zjevném idiomu soutěžení.

Výstavu pozval Designblok, hostí ji Studio ALTA a vychází z hlavního tématu letošního Designbloku – sport. Umělci z OpenStudio7 vytvořili typografickou instalaci a výstavu maleb a kreseb s tématy cílů, úspěchů a ambicí a pojali je tak široce nebo tak úzce, jak jen je lze chápat.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž OpenStudio7 Collective: Reaching out