Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Oliver Blohm, 8×10

30. 9.-19. 11. / Polagraph / Fotografie

Do 19.11.2015 bude ve fotografickém obchodu a galerii Polagraph, Husinecká 14, Praha 3, zdarma přístupná výstava Oliver Blohm, 8×10.

V galerii Polagraph bude vystavena série portrétů nafocená na exkluzivní velkoformátový Polaroid 8×10 palců. Tento formát není příliš obvyklý. V našich končinách, jak jistě víte, se s ním pyšníme pouze my.

Svět černobílých portrétů tohoto mladého německého fotografa na vás dýchne svou střízlivou přímočarostí a určitě vás uhrane stejně tak jako nás.

Oliver pochází ze severo-německé vesničky, ale již několik let žije v Berlíně, kde právě dostudoval fotografii. Pracuje pro samotný Impossible Project. Nafotil pro něj desítky propagačních snímků, testuje nové filmy a experimentuje se všemi druhy materiálů. Představili jsme vám ho nespočetněkrát prostřednictvím jeho tvorby a před pár měsíci jsme ho dokonce navštívili v rámci PolaroidLoveMINITour.

Autor přijel ku příležitosti zahájení výstavy. Představil svoji tvorbu a podělil se o své dosavadní bohaté zkušenosti.

www.polagraph.cz
www.oliverblohm.com
www.polaroidlove.cz/8×10Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Oliver Blohm, 8×10