Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Nela Havlíčková: Design porcelánu

Do 30.11.2018 bude v Prague Gallery „Art of bathrooms“ by Laufen, I. P. Pavlova 5, Praha 2 (vstup z Legerovy), přístupná výstava Nela Havlíčková –
Design porcelánu.

Kurátorka výstavy: Dita Hálová
Grafický design: Jana Hradcová

Výstava designérky porcelánu Nely Havlíčkové, představí především vysoce kvalitní a tvarově neotřelý design porcelánu. Tvorba autorky je v Praze prvně prezentována samostatně.

 

V Laufen Prague Gallery Nela Havlíčková vystaví kolekci autorského designu, který od roku 2015 vytváří pod vlastní značkou Nela porcelán. Po Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, studovala v ateliéru Design keramiky na Fakultě umění a designu UJEP v Ústí nad Labem u doc. Pavla Jarkovského a na Burg Giebichenstein Kunsthochschule v Halle. Účastní se porcelánových sympozií např. Spielraum 125 v Triptisu v Německu v roce 2016. Získala Perron-Kunstpreis v kategorii porcelán v roce 2014.

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Nela Havlíčková: Design porcelánu