Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Mystický symbolismus by LIM

Do 2.7.2017 bude v Galerii Školská 28, Praha 1 (vzadu ve dvoře),  přístupná výstava Mystický symbolismus by LIM. Otevřeno každou sobotu a neděli od 10:00 do 18:00.

LIM již od dětství tíhla k poznávání hlubšího smyslu života, věnovala se různým formám umění a intuitivně při tom rozvíjela spirituální techniky při práci s léčivou energií. Umění ji vždy učilo pochopení sebe sama. Dnes svoje dovednosti předává všem, kteří jsou její inspiraci otevřeni. Propojuje umění s mystikou a osobním rozvojem. Mystický symbolismus je uměleckým pojetím a názvem projektu, kterému se autorka LIM věnovala v letech 2012 až 2017, vytvořila dohromady 80 obrazů s mystickou tématikou. Přestože se projekt Mystického symbolismu prostřednictvím svých děl začal materializovat v roce 2012, vzniku jeho kořenů si je autorka vědoma již o čtyři roky dříve. Náhlá inspirace a s ní související vnuknutí daly vzniknout souboru motivačních karet nazvanému Klíč Sisianul.

http://lim.gallery/

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Mystický symbolismus by LIM