Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Monika Sandrová & Martina Šimková: Černobílý duet

11. 3.-5. 4. / Galerie Deset / Fotografie

Do 5. 4. 2024 je ve Vršovickém literárním centru Waldes na Čechově náměstí / Moskevské 57 v Praze 10,přístupná krásná výstava fotografií Moniky Sandrové a Martiny Šimkové: Černobílý duet.

Vstup na vyžádání ve Vršovickém knihkupectví ve všední dny mezi 14. a 17. hodinou.
 
Tram/bus Čechovo náměstí.
 
Martina Šimková žije posledních deset let na okraji Českého krasu, v němž také nejraději fotí (a ještě raději ve dvou). Martina Šimková je členkou Svazu českých fotografů. Najdete ji na Instagramu jako @flyalot.
 
https://linktr.ee/flyalot
 
Monika Sandrová o sobě píše:
 
Narodila jsem se v roce 1967 v Příbrami, kde jsem vystudovala Gymnázium. Většinu mého života žiji, pracuji a tvořím v Praze.
Ve své tvorbě se věnuji hlavně  portrétní černobílé fotografii, uměleckým aktům, kreativní tvorbě a sociální fotografii. Velmi ráda fotím „fototesty“ pro začínající modely / modelky ve spolupráci s modelingovou agenturou. Ráda vyfotím i Vaši rodinku, nějakou událost, pokud Vás zaujme můj reportážní styl focení. Fotím v Praze, nejraději při přirozeném světle, ale i v ateliérech na Praze 4. V poslední době se snažím  nacházet cesty, jak prolnout focení a malování. 
 
Pravidelně se zúčastňuji fotografických soutěží v ČR i zahraničí,  publikování v časopisech jako je např. Masterclass Photography, FotoVideo, Československá fotografie, Digitální Foto. V roce 2019 jsem měla svoji první autorskou výstavu v Paláci Akropolis v Praze a každý rok se zúčastňuji různých skupinových výstav. V letošním roce je to výstava „Černobílý duet“ ve Waldesu.
Absolvovala jsem studium na Škole kreativní fotografie v Praze, kde jsem pak působila i jako lektorka. Stále častěji se věnuji i abstraktní malbě, kde stejně jako ve fotografii, mohu vyjádřit svoje myšlenky a pocity.

Člen SVAZ ČESKÝCH FOTOGRAFŮ

Člen Česká federace fotografického uměníFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Monika Sandrová & Martina Šimková: Černobílý duet