Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Milan Junek: Romský fotograf, který dobývá svět aktů

12. 12.-31. 1. / Q Cafe / Fotografie

Do 31.1.2020 bude v Q Cafe, Opatovická 12, Praha 1, přístupná krásná výstava Milana Junka: Romský fotograf, který dobývá svět aktů.

Milan Junek patří mezi nejlepší a nejuznávanější fotografy aktů v naší republice a své už ukázal i za hranicemi. Za svou kariéru urazil velký kus cesty a jeho snímky jsou stále propracovanější a vyzrálejší. O tvorbu tohoto romského talentu mají zájem i světová periodika.

Junek už vystavoval své fotografie například v USA nebo Itálii. Navíc ho několikrát oslovil americký magazín Advocate, který zveřejnil 27 nejlepších Milanových fotografií a jednu dokonce zařadil do TOP 80 fotografií za rok 2017, což je velký úspěch.

Výstavu pořádá Art Mozaika.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Milan Junek: Romský fotograf, který dobývá svět aktů