Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Milan Junek: depression / opression / passion

Do 21.9.2016 bude ve večerní kavárně Souterrain, Bělehradská 82, Praha 2, přístupná výstava fotografií Milana Junka: depression / opression / passion.

Autorem série aktů je Milan Junek (*1976), původně vyučený zahradník, který začal fotit před pěti lety po rozchodu s přítelem. Jeho práce působí zneklidňujícím, někdy až tíživým dojmem, ale podle svých vlastních slov je snílek a romantik. Vizualizací komplikovaných témat útlaku a diskriminace (autor je Rom a gay) naplňuje svou potřebu být společensky potřebný, angažovaný a užitečný navzdory tomu, že není vystudovaný profesionál. Milan Junek vystavuje svá díla poprvé.

Výstava je zde k vidění v rámci galerijního projektu Galerie Phundrado vudar – Otevřené dveře a také jako součást LGBT týdne Prague Pride.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Milan Junek: depression / opression / passion