Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Michal Štochl, Zdenka Převrátilová a Oldřich Navrátil: Micro-space

Do 5.3.2018 bude ve výstavních prostorách projektu Hybernská 4, Praha 1, (vzadu do průjezdu a pak doleva) přístupná zajímavá skupinová výstava Micro-space. Otevřeno: po-pá 10-19 / so-ne 14-19.

Vystavují Michal Štochl, Zdenka Převrátilová a Oldřich Navrátil.

Skoro rok na zpět spolu Michal Štochl a Oldřich Navrátil vytváří společný projekt, který má za cíl v jeden moment propojit dva body pomocí telemostu mezi Prahou a Reykjavikem.

Po roce se Michal s Oldřichem potkávají znovu a vytváří spolu nový prostor, kde představí své práce. Vše na základě důmyslného přístupu vnímání výstavního prostoru.

7 místností v Hybernské 4 jsou jak stvořené pro mikrosvět umění. Dětského hřiště, hra s detailem, dialog, transformace prostoru, kompozice. Fiktivní umělecká díla jsou součást hry.

Třetím a neméně důležitým autorem pro vznik této událost je Zdenka Převrátilová, která se postará o prostorové asambláže a doplní tak tuto výstavu o další rozměr.

Michal Štochl – koláž, videoart, prostorové instalace

Oldrich Navrátil – koláž, olej na plátně, art brut, prostorová instalace

Zdenka Převrátilová alias Zde Převrat – asambláž, kresba, poezie, prostorová instalace

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Michal Štochl, Zdenka Převrátilová a Oldřich Navrátil: Micro-space