Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Michal Škapa / Zion a Hana Frišonsová na Grand opening Hip. Running Clubu

Nejméně do 31.8.2015 budou v Hip. Running Clubu & gallery, Černomořská 3, Praha 10 (kousek pod Krymskou), přístupné zajímavé výstavy Michala Škapy / Zion (streetart / graffiti) a Hany Frišonsové (móda).

Michal Škapa patří k expresivnější vlně českých writerů s velkým množstvím realizací. Vystupuje ve veřejném prostoru pod uměleckým jménem Tron. Jeho práce jsou k vidění nejen na ulicích, ale i v galeriích a také na Expu 2010 v Šanghaji.

Zahájení instalace a prodejní kolekce:
HANA FRIŠONSOVÁ (ve spolupráci s umělkyní Věrou Vtípilovou)/MONUMENTS a prodejní kolekce FUTUHERO

Hana Frišonsová získala cenu Erste Bank Fashion Award ve Vídni, zúčastnila se International Fashion Showcase 2014 během londýnského fashion weeku a byla nominována na cenu Módní designér roku cen Czech Grand Design 2014.
Hana Frišonsová představí její nejnovější kolekci na jaro/léto 2016, která vznikala ve spolupráci s umělkyní Věrou Vtípilovou. V rámci POP-UP storu můžete vidět, vyzkoušet i zakoupit kousky z kolekce FUTUHERO, která obsahuje i kousky z funkčního materiálu COOLMAX s potiskem přetvořené grotty z Havlíčkových sadů.



Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Michal Škapa / Zion a Hana Frišonsová na Grand opening Hip. Running Clubu