Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Michaela Köhler: Láskonošky

18. 8.-31. 8. / Palladium / Malba

Do 31. 8. 2021 bude v nově otevřené Zóně v 1.patře NC Palladium, Náměstí republiky 1, Praha 1, přístupná krásná výstava obrazů Michaely Köhler: Láskonošky.

Autorka k výstavě píše:

Každá Láskonoška je originál. Existuje pouze jeden kus!

Vytvořila jsem nový život. Nový druh organismů plných lásky, láskonošky. Jsou to energetické stopy dobré nálady hravosti a fantasie. Každá láskonoška je originální malbou, kouzelným prvokem, který má vlastní jméno a jedinečnou povahu. Láskonošky jsou velice prospěšné duševnímu zdraví a jsou až neuvěřitelně sexy v interiérech. Věřím, že vám přinesou spoustu lásky. Najděte si tu svou.

Jmenuji se Michaela Köhler a jsem maminkou všech Láskonošek.

Jejich tvorbě se věnuji od roku 2019. Je to vždy krásný proces, velice naplňující přítomný okamžik, kdy jsem ve svém vesmíru a tvořím tyto veselé energetické stopy. Skrze ně chci sdílet radost a přenášet lásku na každého, kdo ji bude chtít přijmout.

Velkou inspirací pro tvorbu mi byla pozitivní energie, kterou jsem za posledních několik let nasbírala jako kreativní ředitelka agentury Překvapíto. Po zorganizování desítek oslav a svateb jsem pochopila, že radost je jedna z mála věcí na světě, které vám neubude, když ji někomu dáte.

Dávejte radost, vrátí se vám.

www.laskonosky.cz

…..

Vernisáž výstavy byla součástí slavnostního otevření chill out prostoru ZÓNA, který najdete v Palladiu v 1.patře nad vstupem z Nám. republiky.

ZÓNA je otevřena každý den od 10 do 20 h. A od středy až do soboty v ní probíhá doprovodný program! Středy patří workshopům, čtvrtky hudebním večerům, pátky vás potěší filmovými večery a soboty dopoledne jsou vyhrazené pro dětské programy.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Michaela Köhler: Láskonošky