Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Michael Rowland: Všechno je metaforou čehokoli jiného

Do 27.2.2019 bude v Galerii Hala C, Drahobejlova 15, Praha 9 (vstup z Lihovarská 12), přístupná zajímavá výstava obrazů a objektů Michaela Rowlanda: Všechno je metaforou čehokoli jiného.

Otevírací doba galerie: Po – Ne 15:00 – 19:00, vždy jen na předchozí objednání.

Galerie Hala C představuje první samostatnou výstavu britského umělce Michaela Rowlanda, žijícího posledních 10 let v Praze. Fascinace krásou a historií, uměním a kulturou Prahy, se stala zdrojem jeho umění.

V kurátorské koncepci Hagaie Segeva autor představuje dvě série obrazů. V první sérii umělec zobrazuje sebe jako vypravěče, mučedníka či snílka, který vypráví příběh sociálních konvencí. Druhá série prezentuje pop artové koláže, karikatury moderního světa, kultury a hudby.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Michael Rowland: Všechno je metaforou čehokoli jiného