Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Mia Feres: Paříž

7. 11.-1. 12. / Cafe Kamzík / Fotografie

Do 1. 12. 2023 je v Café Kamzík, Hrzánská pasáž, Kamzíkova 8 (vstup též z Celetné), přístupná velmi zajímavá a krásná výstava fotografií Mii Feres: Paříž 2023.

Autorka o sobě píše:

Fotografování je pro mě nejen ideálním vyjadřovacím prostředkem, ale i relaxem, vzrušením a dobrodružstvím. A když ho ještě navíc spojím s cestováním, je to dokonalá kombinace.

Ač se cítím jako fotografka všestranného zaměření a nevyhýbám se žádnému fotografickému žánru, nejblíže mám ke street fotce. Ulice je jako jedno velké divadlo.

Lidé a jejich příběhy i emoce jsou pro mě inspirativní a snažím se co nejlépe zachytit atmosféru neopakovatelného okamžiku, ať už se jedná o portréty, svatby nebo koncerty.

Mám ráda jednoduchost, přirozené světlo a pokud možno situace nearanžované.  

A jsem šťastná, pokud se moje fotografie líbí a můžu tak dělat radost nejen sobě, ale i ostatním.

https://www.mia-feres.com/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Mia Feres: Paříž