Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž mezinárodní výstavy Art in Prague 2021

Do 23.8.2021 bude v Galerii u Zlatého kohouta, Michalská 3, Praha 1, přístupná zajímavá mezinárodní skupinová výstava Art in Prague 2021.

Návštěvníkům se představí téměř stovka uměleckých děl od 21 autorů českých i zahraničních.

Jedinečnost výstavy je nejen v příležitosti shlédnout současné umění výtvarníků z více zemí světa v kontrastu s českou uměleckou scénou, ale také v synergii děl akademiků s díly nových talentů. Zároveň výstava nabízí zastoupení celého spektra uměleckých stylů od malby, kresby, sochy, plastiky, skla, fotografie, které dohromady tvoří vzájemný dialog.

Pořadatelem pátého ročníku Mezinárodní výstavy ART IN PRAGUE 2021 je umělecká agentura ARISTAART, která se věnuje propagaci a podpoře současného výtvarného umění s cílem vytvářet prostor pro setkávání umělců z celého světa, čímž vzniká přímá konfrontace uměleckých děl, stylů a vidění světa jednotlivých autorů.

ART IN PRAGUE 2021 svým pojetím představuje osvěžující příležitost pro prezentaci nových talentů v ČR dosud neznámých i autorů známých, v čemž spočívá originalita této výstavy.

Pátého ročníku Mezinárodní výstavy ART IN PRAGUE 2020 se ve dnech 7. července – 23. srpna 2021 se účastní tito autoři nebo jejich díla:

JIŘÍ ŠORM,ALEX DOWIS,THIERRY FUNCK/LUCEMBURSKO/RUMEN SAZDOV/BULHARSKO/PETRA ČERNOCKÁ,NIKOLA DURČIKOVÁ,/SLOVENSKO/ZUZANA KŘOVÁKOVÁ,MIROSLAVKOTORA/SLOVENSKO/BOŘEK ŠÍPEK,DALIBOR ŠÍPEK,DMYTRO KULI/UKRAINA/RADKA VOM,VLADIMÍR VÁCHAL,LENKA KOZLIKOVÁ,MONIKA GRUNDLER,MISHA FRYČ,MEJDLO,KATAŘINA BOHUŠAKOVÁ,ŠÁRKA MARKOVÁ,MONIKA KRIPNEROVÁ,LUCIE PROCHAZKOVÁ,IRENA PROCHAZKOVÁ,TEREZA SKLOVSKÁ,JANA TESAŘÍKOVÁ,JANA HAVLIK,LUCIE FILIPO,KATEŘINA ADÁMKOVÁ,NADĚŽDA KELEMENTOVÁ,SILVIE KOŘISTKOVÁ,KRISTÝNA BURGROVÁ,JANA STANKOVÁ,DANUŠA PICHLOVÁ,HANA KORDA.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž mezinárodní výstavy Art in Prague 2021