Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž mezinárodní výstavy Art in Prague 2020

Do 22.8.2020 bude v Galerii u Zlatého kohouta, Michalská 3, Praha 1, přístupná zajímavá mezinárodní skupinová výstava Art in Prague 2020.

Návštěvníkům se představí téměř stovka uměleckých děl od 21 autorů českých i zahraničních.

Jedinečnost výstavy je nejen v příležitosti shlédnout současné umění výtvarníků z více zemí světa v kontrastu s českou uměleckou scénou, ale také v synergii děl akademiků s díly nových talentů. Zároveň výstava nabízí zastoupení celého spektra uměleckých stylů od malby, kresby, sochy, plastiky, skla, fotografie, které dohromady tvoří vzájemný dialog.

Pořadatelem čtvrtého ročníku Mezinárodní výstavy ART IN PRAGUE 2020 je umělecká agentura ARISTAART, která se věnuje propagaci a podpoře současného výtvarného umění s cílem vytvářet prostor pro setkávání umělců z celého světa, čímž vzniká přímá konfrontace uměleckých děl, stylů a vidění světa jednotlivých autorů.

ART IN PRAGUE 2020 svým pojetím představuje osvěžující příležitost pro prezentaci nových talentů v ČR dosud neznámých i autorů známých, v čemž spočívá originalita této výstavy.

Čtvrtého ročníku Mezinárodní výstavy ART IN PRAGUE 2020 se ve dnech 7. července – 22. srpna 2020 se účastní tito autoři nebo jejich díla :

JIŘÍ ŠORM, THIERRY FUNCK – Lucembursko, ZUZANA KŘOVÁKOVÁ,  JIŘÍ PECA, RUMEN SAZDOV – Bulharsko, MONIKA GRÜNDLER, DAVID TĚŠÍNSKÝ, MIROSLAV KOTORA – Slovensko, BOŘEK ŠÍPEK, DALIBOR ŠÍPEK, PETR SVĚTLÍK, MISHA FRYČ, DANUŠE PICHLOVÁ, LADISLAVA CHLEBDOVÁ, OLGA KALAŠOVÁ, MARTIN BUDIL, IRENA PROCHÁZKOVÁ, HANA MACHÁČKOVÁ, TEREZA SKLOVSKÁ, JANA STAŇKOVÁ, LENKA PALATOVÁ

http://www.aristaart.cz/

Fotky z vernisáže: já, Petr a Petr Novotný.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž mezinárodní výstavy Art in Prague 2020