Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Maxim Muchow: Eternal

Do 9. 8. 2023 je ve Vnitroblocku, Tusarova 31, Praha 7, přístupná velmi zajímavá a zábavná výstava Maxima Muchowa: Eternal.

…Každý by tu rád byl celou věčnost. Hledání bájných elixírů života, kamenu mudrců a jiné tomu podobné. Umění je jedno z mála, které tu s námi je věčně. Zachycení okamžiku umělcovi múzy, tu tak s námi zůstává po další generace. Věčnost – Eternal – téma, které je křehké k uchopení, ale obdivuhodné ke zkoumání. Obnovení kombinované techniky se kloubí s tématem věčnosti, barvy jsou věčné, ale k údržbě je nutné jejich zkoumání, trochu alchymie, se kterou se umělec popasuje, a tím tomu dává nádech tajemna, stejně jako hledání stálé věčnosti!
 
Nicméně, také víme, že život je iluze. Snažíme se ho dokreslovat, ne reálně prožívat. Je to pro nás taková pavučina náhod, kauzalit, pravd a lží.
 
Hledáním věčnosti, tak zapojujeme své sny, touhy a představy.
Dotkni se výjimečnosti. Buď ETERNAL!
 
www.maximmuchow.com


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Maxim Muchow: Eternal