Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Matěj Dereck Hard: Livi´n – Mé pražské bydlení

16. 1.-24. 2. / Czech Photo Centre / Fotografie

Do 24.2.2019 bude v Czech Photo Centre, Na Zlatě 1 (vchod ze Seydlerovy ulice), přímo u metra Nové Butovice na Praze 5, přístupná velmi zajímavá výstava fotografií Matěje Derecka Harda: Livi´n – Mé pražské bydlení.

Fotograf Matěj Dereck Hard mapuje uměleckou formou bydlení předních pražských umělců, hudebníků, sportovců a mnohých dalších v jeho autorské rubrice Livi´n. Série vychází pravidelně na RedBull.cz a v roce 2017 vyhrála soutěž Czech Press Photo – Grant Prahy a cenu PICTOART. Společnost PICTOART také vytiskla vystavené fotografie.

Praha je jeho milované město, je rodilý Pražák a má Prahu dokonce vytetovanou na levé ruce. Každý zná Prahu a její krásu. Málokomu se však poštěstí vidět krásu Prahy zevnitř, vidět krásně zařízené, leckdy útulné, byty a nahlédnout do soukromí zajímavých, úspěšných a tvůrčích lidi, žijících v našem hlavním městě.

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr (a menší část Zdeněk).Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Matěj Dereck Hard: Livi´n – Mé pražské bydlení