Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Matěj Dereck Hard: Co nám zrcadlí autismus

9. 4.-11. 4. / DSC Gallery / Fotografie

Jen do 11.4.2019 bude v DSC Gallery, Dlouhá 5, Praha 1, přístupná velmi zajímavá výstava Matěje Derecka Harda: Co nám zrcadlí autismus. Snímky pak bude možné zhlédnout v Centru Chodov od 12. 4. do 10.5.2019.

Srdečně Vás zveme na výstavu modře laděných fotografií Co nám zrcadlí autismus, Matěje Derecka Harda.

Výstava probíhá v rámci Atypické kampaně, kterou pořádají:
Auttalk / Autismus jako dar / ATYP magazín

Autisté mají emoce, sny, přání, touhy a potřeby, které nejsou nijak speciální. Stejně jako všichni ostatní potřebují respekt, bezpečí, lásku… Potřebují být přijímáni. A nikdo z nás by nechtěl být přijat, až když přestane dělat to či ono, až potom, co se změní, až když udělá, co se po něm chce. Všichni toužíme po tom být přijati právě takoví, jací zrovna jsme. Bezpodmínečně. Odsouzení bolí. Přijetí přináší úlevu na obou stranách. Těm, co přijmou i těm, co jsou přijati. Už se nemusí zlobit a vymezovat. Přijetí je základ, na kterém se dá stavět. Přijměte pozvání do světa autistů, nechte se inspirovat a zkuste se podívat na svět atypickýma očima.

…….

MgA. Matěj Dereck Hard (*1985), absolvent magisterského oboru tvůrčí fotografie na Slezské univerzitě. Komerčně se věnuje zejména fotografii street (urban) culture. Vydal publikaci STREET KIDS, která představila výběr 20 předních umělců, hudebníků a sportovců z urban kultury. Jejím hlavním poselstvím bylo poutavou formou fotografií a textů motivovat mladé lidi k zajímavým tvůrčím činnostem.



Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Matěj Dereck Hard: Co nám zrcadlí autismus