Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Martina Koblic Walterová: Výchova k přírodě

26. 4.-28. 5. / Jatka 78 / Malba

Do 28. 5. 2023 je v kulturním prostoru Jatka 78, Jateční 1530, Praha 7 (hala 7 a 8 Holešovické tržnice), přístupná velmi zajímavá výstava obrazů Martiny Koblic Walterové: Výchova k přírodě.

Výstava je volně přístupná v době otevření Bistra & Baru Jatek78 (PO-PÁ 08.00–24.00, SO-NE – pokud se hraje, otevíráme 90 min. před začátkem představení).

Martina Koblic Walterová (*1988) je absolventkou ateliéru Malba I. u profesora Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity. V rámci studia strávila semestr na stáži na Slezské Univerzitě v Katovicích (PL). Má za sebou několik skupinových i samostatných výstav, v roce 2012 získala Ateliérovou cenu.
 
Pro více informací sledujte instagramový profil Galerie Jatka78: https://www.instagram.com/galerie_jatka78/


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Martina Koblic Walterová: Výchova k přírodě