Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Martin Zet: Free Martin Zetová!

4. 4.-23. 4. / Galerie kritiků /

Do 23. 4. 2023 je v Galerii kritiků, palác Adria, Jungmannova 31/36, 1.patro, přístupná velmi zajímavá výstava Martina Zeta: Free Martin Zetová!

Zveme na výstavu Free Martin Zetová!, kdy po více než dvaceti letech se autor vrací na místo činu s výstavou téměř stejně nazvanou (Free Martin Zet!, Galerie kritiků, 2000–2001). Naléhavost a snaha porozumět dvěma archaickým výzvám „poznej sebe sama“ a „vím, že nic nevím“ se opakuje se stejnou, ne-li větší intenzitou. V sázce je opět otázka identity, autentické kreativity. 

kurátor: Václav Hájek

Komentovaná prohlídka s autorem Martinem Zetem a kurátorem PhDr.Václavem Hájkem se bude v Galerii kritiků konat ve čtvrtek 20.4 od 16:30.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Martin Zet: Free Martin Zetová!