Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Martin Velíšek

Do 30.1.2018 (s vánoční pauzou) bude v Galerii „Toyen“ v podzemí Informačního centra MČ Praha 3, Milešovská 1, Praha 3 (přímo na Náměstí Jiřího z Poděbrad), zdarma přístupná zajímavá výstava ilustrací a obrazů Martina Velíška. Otevřeno: Po, St 9-19 hodin; Út, Čt, Pá 9-16 hodin.

Martin Velíšek (* 21. října 1963 Duchcov, Československo) je český populární výtvarník, který se zabývá sklem, malbou na plátno, animovaným filmem, obaly knih a CD, fotografií, sochařstvím a interiéry.

Spolupracuje se skupinou Už jsme doma a spolupracoval na filmech Fimfárum Jana Wericha a Fimfárum 2, za které získal České lvy za nejlepší výtvarné řešení a nejlepší výtvarný počin.

Více o vztahu Martina Velíška k Praze 3:

http://www.praha3.cz/radnicni-noviny/rozhovory/prekvapilo-me-kolik-napadu-a-nametu-dava-zizkov-rika-martin-velisek-n132498.htmFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Martin Velíšek