Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Martin Lukáč: Fresh juice

8. 3.-15. 4. / Galerie 101 / Malba

Do 15.4.2017 bude v nově otevřené Galerii 101, Ovocný trh 17, Praha 1 (po zazvonění do 2.patra), přístupná výstava Martina Lukáče: Fresh juice.

Martin Lukáč (*1989 v Piešťanech) absolvoval v letech 2009-2013 bakalářské stadium v ateliéru Adama Szentpéteryho a Jána Vasilka na Fakultě umění Technickej university v Košicích. Od roku 2013 studuje na UMPRUM v Praze, v Ateliéru malby pod vedením Jiřího Černického a Marka Meduny. Během studia absolvoval stáže v Lipsku na Hochschule für Grafik und Buchkunst u profesorky Astrid Klein a doktora Ralfa Hartmanna a na pražské AVU v ateliéru Malba 2 u Vladimíra Skrepla a Jiřího Kovandy. Autor žije a pracuje v Praze.



Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Martin Lukáč: Fresh juice