Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Martin Hub: Znamení a jiné

11. 7.-31. 7. / Písecká brána / Malba

Do 31. 7. 2022 bude v Písecké bráně, K Brusce 5, Praha 6,  přístupná zajímavá výstava obrazů Martina Huba: Znamení a jiné, s hosty: malířem a kuchařem Pavlem Freiem a kostymérkou a výtvarnicí Gabrielou Solomčíkovou.

Otevřeno Út – Ne: 11:00 – 19:00   Pondělí: Zavřeno

Martin Hub

1964 – PRAHA malíř, choreograf, herec, kaskadér
Narozen v Praze a prozatím zde i zůstává. Po dvouleté službě v armádě ho život nasměroval do filmového průmyslu, kde začal pracovat jako kaskadér. Po třiceti letech práce na Barrandově a na více jak čtyřech stovkách projektů, dnes pracuje jako koordinátor kaskadérů, vymýšlí akční scény, pracuje na choreografiích, hraje a hlavně maluje.
Měl to štěstí, že mohl pracovat na takových projektech jako TITANIC, TROY, GLADIÁTOR, SAVING PRIVATE RYAN, VAN HELSING, JAMES BOND, MISSION IMPOSSIBLE, BRITANICA a dalších.
Maluje od dětství, hlavně pro sebe, pro přátele a pro ženy. První výstavu se odvážil veřejně prezentovat až v padesáti letech. Nyní vystavuje pravidelně. Na malování ho baví tvůrčí nezávislost, vyjádření pocitů a kontrasty barev. Jeho díla jsou v soukromých sbírkách jak v Čechách tak i v zahraničí.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Martin Hub: Znamení a jiné