Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Markéta Šafáriková (obrazy) a Jitka Malczyk (hudba): V rytmu ticha

Do 12. 11. 2021 bude v Prague Gallery „Art of bathrooms“ by Laufen, I. P. Pavlova 5, Praha 2 (vstup z Legerovy), zdarma přístupná zajímavá výstava obrazů Markéty Šafárikové: V rytmu ticha. Otevřeno po – pá 9:00 – 18:00.

Hudební doprovod na speciální vernisáži: Jitka Malczyk

„Zveme Vás na malou audiovizuální koupel, ve které hudba dává vznik obrazu a obraz hudbě.
Ponořte se s námi do pěny zvuků, barev a čar, které pro Vás vytvořily Markéta Šafáriková a Jitka Malczyk.“

Markéta Šafáriková se narodila se 1.1.1975 v Praze, kde také žije a pracuje. V letech 1996 – 2002 studovala na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliérech: Grafika I. (doc. Jiří Lindovský), Intermediální škola (prof. Milan Knížák). V letech 1999 – 2000 absolvovala stáž na UMPRUM Praha v ateliéru sochařství (Kurt Gebauer). Vystavuje doma i v zahraničí.

Ve svém ateliéru se zabývá kolorováním fotek, akvarelem, malbou, výrobou sádrových reliéfů, papírových objektů, ilustracemi… V současné době je její pozornost upřena zejména k navrhování kostýmů pro film a televizi…

Bližší informace lze najít na www.safarikova.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Markéta Šafáriková (obrazy) a Jitka Malczyk (hudba): V rytmu ticha