Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Marie Ban: O lese, o kravách a taky o lidech

12. 2.-3. 3. / Galerie La Femme / Malba

Do 3. 3. 2024 je v Galerii La Femme, Bílkova 2, Praha 1, přístupná velmi zajímavá a krásná výstava Marie Ban: O lese, o kravách a taky o lidech.

Přijďte nahlédnout do nových obrazů Marie Ban a proniknout do příběhů odehrávajících se v jejích jemnohmotných krajinách. 

Marie Ban (1982) maluje jemné olejomalby obsahující realistické prvky, ale celkové pojetí a barevnost jim dodávají spíše nereálný či snový charakter. Snaží se malovat estetické a pozitivně laděné obrazy, které jsou příjemné na pohled a zároveň mohou být důvodem k zamyšlení či pobavení. Má ráda krajinomalbu, hru s barvami a vytváření poetických dojmů. Kromě malby se věnuje grafickému designu a vlastní značku oblečení, jejichž potisky navrhuje.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Marie Ban: O lese, o kravách a taky o lidech