Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Margarita Ivy: Koťátko v meruňkovém džemu

22. 11.-29. 1. / Karpuchina Gallery / Instalace

Do 29. 1. 2023 najdete v Karpuchina gallery, Rybná 22, Praha 1, v přízemí velmi zajímavou a instalačně silně zneklidňující výstavu Margarity Ivy: Koťátko v meruňkovém džemu.

Byla jednou jedna malá myška, která vypadala, jako její babička. Babička byla polní myš, a ve městě ji bolel kříž. Myšička se tak moc bála, že babička umře, až se rozhodla že raději z domu půjde. Vyrazila do města a potkala kocourka. Kocourek byl hladový, do džemu vlezl a utopil se. Šla myška dál a potkala ježka. Ježek byl také hladový, do smetany vlezl a také se utopil. Rozhodla se tedy myšička, že se domů vrátí a když se vrátila, babička myš už nežila. I neměla už myšička se čeho bát, doma zůstala a mohla klidně spát.

Kurátorka: Alexandra KarpuchinaFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Margarita Ivy: Koťátko v meruňkovém džemu