Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Marek Musil: Backstage of Prague Fashion Week

30. 3.-24. 4. / Leica Gallery / Fotografie

Do 24.4.2017 bude v kavárně Leica gallery, Školská 28, Praha 1, přístupná výstava fotografií Marka Musila: Backstage of Prague Fashion Week.

Catwalk – módní molo, dokonalost a krása.
Jenže bez příprav, bez šatny, make up artistů, kadeřníků, stylistů, choreografů i návrhářů samotných, by nic z toho nebylo.
Fádní nahota.
Přirozená krása s puncem obyčejnosti. Nedokonalost křivek v uvolnění. Konflikty symetrií a chaos.
To všechno jsou atributy, které kontrastují se zmiňovanou krásou na mole.

Tento fotografický projekt vznikl spontánně v roce 2011, když šel Marek jako módní fotograf pozdravit do zákulisí přátele a kolegy z módní branže. Z pár neplánovaných cvaknutí spouště se stal několik let vznikající soubor, kdy v roli tichého pozorovatele zachycoval hektickou atmosféru příprav.

Ze sedmi let rostoucího souboru vyextrahoval fotky ze zákulisí prestižních přehlídek Mercedes-Benz Prague Fashion Week a za podpory firmyCentrum FotoŠkoda, kde černobílé fotografie vytiskl, je nyní představuje návštěvníkům v kavárně Leica Gallery Prague .Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Marek Musil: Backstage of Prague Fashion Week