Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž: Marek Ehrenberger / Not Good Enough

Do 17.3.2019 bude ve Vnitroblocku + Signature store & Café, Tusarova 31, Praha 7, přístupná zajímavá výstava Marka Ehrenbergera: Not Good Enough.

Pokud jste byli na podzimním Designbloku, nemohli jste přehlédnout stánek tohoto talentovaného ilustrátora a grafického designéra. Marek Ehrenberger, skromný kluk z Moravy s vášní pro cestování, to se svou tvorbou dotáhl až do New Yorku. Momentálně je ale v Praze, a tak jsme spolu upekli výstavu u nás ve Vnitroblocku!

Marek sám svou tvorbu přirovnává k chameleonovi – barevná, osobitá, mírně střelená… přidejme k tomu trochu nadsázky a máme recept na skvělou solo show, ve které vám Marek představí svou nejnovější sérii dřevěných figur a ikonických hlav. Vyobrazuje členy současné různorodé individualistické společnosti, ve chvílích jejich síly i úzkosti. Každá postava reflektuje úzkostlivé stavy, jež jsou důsledkem dnešní uspěchané doby. Inspirací byl Markovi samotný New York, město, které nikdy nespí a které podobně jako kterákoli jiná metropole světa oplývá zdánlivě nekonečnou diverzitou.

Marek Ehrenberger
Vystudoval ve Zlíně na Univerzitě Tomáše Bati a v Praze na UMPRUM. Od roku 2012 se živí jako freelance ilustrátor a grafický designér. Pracovně působil například v Curychu, Barceloně nebo v renomovaném studiu Craig&Karl v New Yorku. Právě kouzlo metropole mrakodrapů mu učarovalo nejvíce a momentálně zvažuje, že by se tam natrvalo usadil.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž: Marek Ehrenberger / Not Good Enough