Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Marek Bouda – Před okýnkem a za okýnkem (jen do 22. 9. 2021)

Do 22. 9. 2021 běží v Knihkupectví Ars Pragensis + Spolku občanů a přátel Malé Strany a Hradčan, Malostranské náměstí 27, Praha 1, krásná výstava fotografií Marka Boudy – Před okýnkem a za okýnkem.

Otevřeno každou středu a čtvrtek mezi 14-18h.

Marek Bouda vystudoval katedru režie FAMU, kde i léta vyučuje. Je režisérem řady dokumentárních filmů. Příležitostně o filmu i píše. Intenzivně se věnuje fotografii a hudbě. Marek Bouda je takřka od narození Malostraňákem a naším sousedem.
 
Jeho poslední výstavu fotografií jsme měli příležitost uspořádat v roce 2014. Výstava nesla název Na baru a pod barem. Současná výstava, kterou nyní připravujeme, volně navazuje na podobné téma, které je však ovlivněno dobou covidovou. Tentokrát budeme očima Marka Před okýnkem a za okýnkem.
Jde o retrospektivní pohled na život na Malé Straně v době pandemie, kdy se většina společenských kontaktů odehrávala právě před otevřenými okénky a pod rouškou.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Marek Bouda – Před okýnkem a za okýnkem (jen do 22. 9. 2021)