Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Manuel Melis: Dolomýtický

Do 1.5.2015 bude v coworkingovém centru Creative gate, Jindřišská 5, 3.patro, III. schodiště, přístupná zajímavá prodejní výstava fotografií Manuela Melise: Dolomýtický.

Tato výstava je příležitostí ukázat Praze krásná zákoutí Dolomit, která stojí za to objevovat. Autorovi fotografií pomáhají naslouchat přírodě, meditovat a uniknout z davu.
Manuel Melis je fotograf, který pochází z italského ostrova Sardinie. V Praze žije 6 let.
Manuel se do Alp vypravil poprvé v roce 1999. Ze zvědavosti se přidal k organizované výpravě. Místo trekové obuvi a sportovního batohu měl jako muž z ostrova ve Středozemním moři na sobě jen tenisky a s sebou igelitovou tašku se svačinou. Nedošel dál než na počátek prvního sněhu ve výšce 2 000 m. Přesto si hory okamžitě zamiloval. Od té doby Dolomity navštěvuje pravidelně, přestože ho práce zavedla do Milána, Londýna nebo do Prahy. Jeho výstava mimo jiné ukazuje zdroje jeho skutečné inspirace: dosáhnout vrcholu hory a vychutnat si západ slunce. Panoramatický výhled a klid, daleko od ruchů údolí. Dolomity, jeho druhý domov.

https://www.facebook.com/CreativeGateFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Manuel Melis: Dolomýtický